Třídní schůzka pro rodiče nově nastupujících dětí

Třídní schůzka se koná v pondělí 24.6. od 17 hodin v MŠ Pod Hájem (platí i pro děti přijaté na zámeček, schůzka je jednotná pro všechny a to Pod Hájem). Bude-li to možné, sejdeme se na zahradě v areálu před zelenou budovou, bude-li pršet, pak ve třídě Včeliček (modrošedá budova). Prosím, přijďte bez dětí. Schůzka je cca na hodinku, možná o něco déle.

Dozvíte se, jak to u nás chodí, do které třídy budou děti chodit, informace ohledně provozu, stravování, plateb, akcí a mnoho dalšího. Předám a vysvětlím vám vše ohledně převzatých tiskopisů.

Rodiče našich dětí, které tu mají starší sourozence a nyní zapsali ty mladší, chodit nemusí. Ví, jak to u nás chodí a veškeré tiskopisy budou mít na třídách od úterý 25.6. nebo během letního provozu, ve třídě Včeliček.

Připomínám, že bez těchto tiskopisů není možné v září nastoupit.