Adaptace nejmladších dětí

Nahlédnutí do třídy a společná hodinka s rodiči, dětmi ve třídě Sluníček, Berušek a Broučků se koná v pátek 30.8. od 9 hodin v těchto uvedených třídách. Seznamy dětí jsou již zveřejněny na vývěsce u vrátek. Kdo byl na schůzce v červnu, ví do které třídy bude dítě chodit. Následně jsem měnila už pouze 3 děti.

Přijďte společně s dětmi nahlédnout do třídy, seznámit se s prostředím, p. učitelkami. Můžete v klidu předat potřebné vyplněné tiskopisy, dát dítěti věci do šatní skříňky, zeptat se, co potřebujete vědět… Akce není povinná, je jen na vás, zda přijdete.

V týdnu od 2. do 6. září bude v těchto třech nejmladších třídách provoz pouze dopoledne, aby u dětí byly obě učitelky a děti si v klidu mohly zvyknout na nové prostředí. Až od pondělí 9.9. bude možné nechat dítě spinkat, pokud adaptaci zvládlo a neplakalo v prvním týdnu. O adaptaci a pouze dopoledním pobytu jste byli informováni na tiskopisu, který jste si odnesli u zápisu a na třídní schůzce v červnu.

Přejeme, ať se dětem ve školce líbí 🙂